Tegenwoordig draait cryptografie niet meer om geheimschriften, zoals een eeuw geleden, maar grotendeels om wiskunde. En die moderne cryptografie beveiligt steeds meer alledaagse toepassingen. Bron: Succesformules door Bennie Mols en Ionica Smeets (uitgave van Platform Wiskunde Nederland)
Maak een nieuw prikbord aan met deze kaart:
Ik wil mij aanmelden voor: