Digitale beveilingen kraken om ze veiliger te maken

Tegenwoordig draait cryptografie
niet meer om geheimschriften,
zoals een eeuw geleden, maar
grotendeels om wiskunde. En die
moderne cryptografie beveiligt
steeds meer alledaagse toepassingen.
Bron: Succesformules door Bennie Mols en Ionica Smeets (uitgave van Platform Wiskunde Nederland)

Bekijk PDF

Toevoegen aan favorieten (inloggen) Toepassingen wiskunde Op prikbord plaatsen (inloggen) PDF

Aantal keer bekeken: 6558
Favoriet: 1
Toegevoegd: 21 oktober 2014 - 21:46
Bijgewerkt: 07 november 2014 - 13:42

Tags: Succesformules

Suggesties